Unikalne miejsca na zjazdy naukowe i szkolenia

Nasze polskie morze kryje wiele uroków takich jak przepiękne, piaszczyste plaże, kryjące w sobie historię. Jednym z miejsc, gdzie możemy uświadczyć tego typu atrakcji jest Karwia, który stanowi turystyczny obszar Władysławowa. W tych okolicach możemy nie tylko odpocząć, ale także przyjrzeć się bliżej historii Polski sprzed II wojny światowej, ponieważ znajduje się tam wiele zabytków z okresu sięgającego nawet lat 90. XIX wieku.

Pobliskie hotele oferują natomiast wiele atrakcji i ciekawych możliwości zrelaksowania się, w poczet których możemy zaliczyć m.in. oryginalne masaże takie jak masaż gorącymi kamieniami, naturalną czekoladą czy ziołowymi stemplami, jak również inne zabiegi Spa takie jak np. zabiegi rewitalizujące, peeling bursztynowy czy zabiegi wyszczuplająco-drenujace, jak również relaks w jacuzzi czy saunie. Takie atrakcje połączone z odprężającymi zabiegami i piękną, nadmorską przyrodą z pewnością będą sprzyjały nabywaniu wiedzy i dobremu funkcjonowaniu umysłu, bowiem z zdrowym ciele, zdrowy duch.

Gorąca Hiszpania

Wybierając unikalne miejsce na zjazdy naukowe lub szkolenia, warto także zastanowić się także nad zagraniczną miejscowością taką jak Torrevieja położona w Hiszpanii. To nadmorskie miasteczko ma do zaoferowania m.in. przepiękne, białe wybrzeża Costa Blanca, gdzie zawsze jest upalnie, a woda jest przyjemnie ciepła, jak również kolorowe (błękitne i różowe) jeziora lecznicze. W pobliżu tej miejscowości znajdują się także góry i wiele ciekawych zabytków.

Nie zapomnij o sali konferencyjnej

Odpowiedni hotel na zjazd naukowy lub szkolenie powinien mieć nie tylko doskonałą lokalizację i ciekawe atrakcje, ale także odpowiednią salę konferencyjną. Musi ona być bowiem nie tylko kompleksowo wyposażona m.in. w sprzęt multimedialny, w tym np. w projektor, odtwarzacz CD/DVD, ekran, nagłośnienie, mikrofony, rzutnik pisma czy flipchart, ale także mieć zapewniony dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz obsługę cateringową tak, aby sprostać potrzebom związanym ze specyfiką zjazdów naukowych i szkoleń.

Leave a Reply