Pakiet spa – wyjątkowy prezent dla niej

Spa to słowo pochodzące prawdopodobnie od belgijskiego miasta, które słynęło niegdyś z leczniczych właściwości znajdujących się na jego terenie wód termalnych. Obecnie pojęcie to jest szeroko rozumiane. Kryje się pod nim zarówno szereg zabiegów mających na celu poprawę samopoczucia oraz zdrowia, jak i miejsce, w którym owe czynności są wykonywane.

Strefa SPA znajduje się na terenie większości hotelów i stanowi chętnie odwiedzane miejsce nie tylko przez kobiety, ale także mężczyzn. Jest to ciekawa propozycja na prezent dla partnerki, wieczór panieński, kobiecy wypad, randkę, podróż poślubną lub rocznicę ślubu. Oferowane przez nasz hotel centrum SPA pozwala spędzić gościom przyjemne chwile podczas masażów oraz zabiegów pielęgnacyjnych. To z kolei umożliwia psychiczne oderwanie się od problemów dnia codziennego oraz obowiązków zawodowych. Regeneruje także ciało, przyczyniając się do poprawy stanu skóry, jej nawilżenia i regeneracji.

Hotel spa nad morzem to idealny prezent dla partnerki, mamy siostry lub przyjaciółki, która ma na co dzień dużo obowiązków. Chwila dla siebie może znacząco wpłynąć na nastrój oraz samopoczucie. Dobra lokalizacja hotelu pozwala także na skorzystanie z okolicznych atrakcji oraz wypoczynek nad polskim morzem. W przypadku niepogody można skorzystać natomiast z wszelkich udogodnień oferowanych przez ośrodek.

Co można znaleźć w ofercie SPA?

W ofercie SPA można znaleźć szereg masaży, zarówno tych relaksacyjnych, wyszczuplających, jak i leczniczych. Wśród masaży leczniczych wyróżniamy wariant klasyczny, poprawiający krążenie i oddychanie, wzmacniający układ odpornościowy oraz łagodzący napięciowe bóle, a także leczniczy masaż kręgosłupa, polecany osobom z przewlekłymi problemami z odcinkiem szyjnym i plecami.  Warto także skorzystać z masaży z użyciem gorących kamieni, czekolady, masła shea lub oleju kokosowego.

Jednak SPA to nie tylko miejsce, w którym odbywają się masaże, ale także liczne zabiegi pielęgnacyjne. Mogą dotyczyć poszczególnych części ciała lub twarzy. Wśród najchętniej wybieranych są te zmniejszające uciążliwy cellulit. Nasza oferta przewiduje także szereg różnorodnych peelingów i zabiegów dedykowanych mężczyznom, którym zależy na innych efektach niż kobietom. Chcąc skorzystać z szeregu atrakcji oferowanych przez centrum spa, warto wybrać jeden z pakietów, najbardziej dopasowany do preferencji i upodobań.

Leave a Reply