Romantyczna kolacja dla dwojga.

Wasza rocznica nadchodzi wielkimi krokami? Zbliżają się Walentynki? A może po prostu chcecie uczcić swoją miłość romantycznym wieczorem we dwoje? Złota Willa w Karwi ma to, czego potrzebujecie!

Tawerna Złota – miejsce, w którym zjesz smaczne dania w romantycznej atmosferze

W menu restauracji Tawerna Złota każdy znajdzie coś dla siebie – będziecie mogli więc wybierać pomiędzy tradycyjną kuchnią polską, a egzotycznymi potrawami z całego świata. Ponadto serwujemy zarówno dania obiadowe mięsne, jak i takie w wersji wegetariańskiej – jeżeli więc np. lubisz wgryźć się w pyszny, soczysty kotlet, lecz Twoja ukochana preferuje sałatkę, dzięki naszej ofercie oboje będziecie zadowoleni. Co więcej, serwowane przez nas posiłki przygotowywane są ze świeżych składników i z najwyższą starannością, a nasz Szef kuchni, Michał Fiszer, jest prawdziwym artystą w swoim fachu – spod jego rąk wychodzą małe dzieła sztuki kulinarnej, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Romantyczny nastrój zostanie podkreślony dzięki nastrojowej aranżacji i wyposażeniu wnętrza restauracji Tawerna Złota – zdobią ją bowiem zarówno drewniane wykończenia i okrągłe lustra przywodzące na myśl bulaje okrętowe, jak i jedyne w swoim rodzaju malowidła naścienne w piękny sposób odzwierciedlające wspaniałe widoki plaży i morskich fal. Przy takiej estetyce i docierającym z zewnątrz szumie morza poczujecie się niczym pasażerowie okrętu znajdującego się w samym środku romantycznego rejsu odbywającego się wyłącznie dla Was. Czy istnieją lepsze okoliczności dla wieczoru we dwoje?

Jeżeli więc planujesz zaskoczyć swoją ukochaną zaproszeniem na romantyczną i wykwintną kolację, której klasa i wyrafinowanie pokażą jej, co do niej czujesz – już dziś zarezerwuj stolik w restauracji Tawerna Złota!

Nasze starania na niwie kulinarnej zostały w zeszłym roku uhonorowane najwyższym wyróżnieniem – Restauracja Tawerna Złota została laureatem pierwszego miejsca w kategorii „Restauracja hotelowa” na Pomorzu w prestiżowym drugim plebiscycie Gastronom Wybrzeża 2019.

Leave a Reply