Detoks i odchudzanie w hotelu nad morzem – przyjemne z pożytecznym

Nadmorskie hotele w Polsce cieszą się dużą popularnością, niezależnie od pory roku. Pensjonariuszy przyciąga lokalizacja oraz mnogość dostępnych na miejscu atrakcji. Jedną z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z hotelowego SPA. Coraz więcej obiektów oferuje takie usługi, zachęcając klientów niskimi cenami i bogatymi pakietami. Czy warto zdecydować się na tego rodzaju zabiegi?

Hotel ze SPA to gwarancja udanego wyjazdu

Jak dobrze wiadomo, pogoda w naszym kraju często bywa nieprzewidywalna i nawet decydując się na spędzenie urlopu nad Bałtykiem w okresie letnim, nie możemy być pewni, jaką pogodę zastaniemy na miejscu. Pobyt w eleganckim, nadmorskim hotelu w połączeniu z możliwością korzystania z szerokiej gamy relaksacyjnych zabiegów SPA, to w tej sytuacji strzał w dziesiątkę. Nawet w przypadku niesprzyjającej aury możemy liczyć na szereg atrakcji: począwszy od jacuzzi i sauny, kończąc na odprężających masażach i zabiegach upiększających. 

SPA + detoks – to takie proste!

Już kilkudniowy pobyt w hotelu ze SPA pozwala w pełni wypocząć. Różnorodne pakiety zabiegów dostępne są na wyciągnięcie ręki (rollmasaż, seans w suchej saunie, zabiegi na ciało z algami morskimi, masaż gorącymi kamieniami, masaże twarzy i wiele innych), do tego dochodzą także dodatki, dzięki którym możemy oczyścić swoje ciało z toksyn i zadbać o sylwetkę. Zaliczają się do nich m.in.:

  • poczęstunek w formie świeżych owoców lub zdrowe owocowe smoothie
  • woda ze świeżą cytryną (bardzo popularna forma detoksu)
  • zdrowe i zbilansowane posiłki w cenie pobytu (najczęściej w formie bufetu szwedzkiego).

Szybki wypad nad morze w połączeniu z pobytem w hotelu z dostępem do SPA to doskonała opcja spędzenia weekendu zarówno dla par, jak i w gronie rodziny. Warto połączyć go z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu, na przykład na plaży (lub jeśli pogoda na to nie pozwala – w basenie hotelowym), by w pełni zregenerować siły i choć na kilka dni zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Leave a Reply