Dzień dziadka i babci w Karwi.

Zbliżają się Dzień Babci i Dzień Dziadka, a Ty wciąż nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Bez obaw – Złota Willa w Karwi ma dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Willa Złota jako idealne miejsce do świętowania

Dziadkowie to wyjątkowe osoby, których wpływ na nasze życie jest nieoceniony. To oni bawili się z nami i spędzali z nami czas, gdy mama i tata byli zajęci pracą. To oni wciskali nam ukradkiem do rąk słodycze i drobne kwoty pieniędzy, a także bronili nas przez rozgniewanymi rodzicami, gdy znów narozrabialiśmy. Zawsze kochający, czuli i wyrozumiali – bez nich nasze dzieciństwo mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, a my sami nie wyroślibyśmy na ludzi, którymi teraz jesteśmy. Dlatego w tym wyjątkowym okresie, jakim jest święto Babci i Dziadka, warto pokazać im, jak wiele w naszych sercach znajduje się dla nich miłości i sentymentu. Co zaś mogłoby być lepszym dowodem naszych uczuć, niż podarowanie im w prezencie weekendu wypełnionego relaksem i odpoczynkiem, podczas którego będą mogli na chwilę uciec od problemów codzienności i zająć się wyłącznie sobą?

Pakiet prezentowy, który możemy podarować dziadkom w formie voucheru, obejmuje nie tylko dwa noclegi dla pary w apartamencie lub doskonale wyposażonym pokoju. W cenę wliczone zostaną też dwa śniadania – jeżeli chcemy, by zostały dostarczone do pokoju, możemy do ceny vouchera dopłacić 20zł od osoby – oraz butelkę Prosecco do podzielenia między dwójkę gości. Ponadto w pakiecie znajduje się dwugodzinny relaksacyjny seans, podczas którego nasi dziadkowie odprężą się i rozluźnią dzięki pobytowi w saunie i jacuzzi. Potem czekać będzie ich jeszcze godzinny masaż relaksacyjny oraz luksusowy zabieg przeprowadzany na dłoniach.

Za stosunkowo niewielką kwotę – często przecież wydajemy więcej podczas zakupów w supermarkecie – możemy uszczęśliwić swoich ukochanych dziadków, a także dać im chwilę wytchnienia od często szarej i nudnej rzeczywistości. Pamiętajmy, że nie będą oni z nami zawsze – dlatego warto okazywać im miłość i przywiązanie, dopóki jest to możliwe.

Leave a Reply