Walentynki we dwoje w Karwi.

Pragniesz zrobić swojej drugiej połówce niespodziankę i zabrać ją na Walentynki w jakieś wyjątkowe miejsce? A może oboje zastanawiacie się, jak spędzić święto zakochanych w niepowtarzalny i zapadający w pamięć sposób? Odpowiedź jest prosta – pobyt dla dwojga w Złotej Willi w Karwi!

Walentynki w hotelu ze SPA – romantycznie i relaksująco

Decydując się na spędzenie Walentynek w hotelu ze SPA w Karwi, będziecie mogli nie tylko wspólnie spędzić trochę czasu razem, lecz również skorzystać z szeregu atrakcji dostępnych na miejscu. Do wyboru będziecie więc mieć romantyczne spacery brzegiem morza, kolacje we dwoje w okolicznych restauracjach, a także bogatą ofertę pakietów i zabiegów oferowanych w hotelowym SPA. Szczególnie polecamy pakiet ze śniadaniem i SPA – jest to wprost doskonały sposób na spędzenie walentynkowego weekendu w towarzystwie ukochanej osoby. Pakiet obejmuje miejsce parkingowe i dwa noclegi we w pełni wyposażonym pokoju, a także dwa śniadania oraz zabiegi pielęgnacyjne przygotowane specjalnie dla każdego z Was – oznacza to, że podczas gdy Twoja ukochana będzie korzystać z dobrodziejstw zabiegu na ciało z peelingiem, Ty będziesz mógł zrzucić z siebie cały stres, jaki uzbierał Ci się w ciągu tygodnia,  poddając się relaksującemu masażowi. Po tym atrakcyjnym wstępie będziecie jeszcze mogli spędzić godzinę na seansie w jacuzzi i saunie suchej – czy istnieje lepszy i bardziej rozluźniający sposób na wspólne spędzenie najpiękniejszego święta w całym roku?

Willa Złota w Karwi to miejsce nie tylko pełne romantyzmu i wspaniałych atrakcji dla dwojga, lecz również takie, które oferuje relaks i wytchnienie od codzienności. Tu możecie na chwilę zapomnieć o problemach i stresie – zamiast tego poddajcie się kojącym zabiegom, które dodatkowo będą miały zbawienny wpływ na Wasze zdrowie.

Jesteście tu po to, by uczcić jedną z najpiękniejszych rzeczy w Waszym życiu – czyli łączącą Was miłość. Dlatego możecie z czystym sumieniem oddać się świętowaniu, by potem z nowymi siłami i bez niepotrzebnych nerwów wkroczyć w kolejny tydzień.

Leave a Reply